Προσφορά Συλλόγου
Ο Σύλλογός μας είναι ένας μη-κερδοσκοπικός, ανταποδοτικός οργανισμός. Τα έσοδα του Συλλόγου από τις δράσεις «επιστρέφουν» στα παιδιά μας μέσω του Tαμείου Αρωγής & Υποτροφιών του Σχολείου, καθώς και μέσω λοιπών δωρεών-χορηγιών του Συλλόγου προς τους μαθητές μας.
Απολογισμός προσφοράς Συλλόγου Δεκ. 2013 – Μάρτιος 2015
Αγαπητοί Γονείς, Όπως γνωρίζετε ο Σύλλογός μας είναι μη-κερδοσκοπικός ανταποδοτικός οργανισμός. Τα έσοδα του Συλλόγου προέρχονται από τις…
Η Χριστουγεννιάτικη Ημέρα στα ΕΚΓ – Δεκέμβριος 2014. Απολογισμός & Ευχές
Αγαπητοί φίλοι, Είμαστε στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε για την επιτυχή έκβαση και του φετινού χριστουγεννιάτικου Bazaar του Συλλόγου Γονέων…